Miejscówka Roku 2024 🏆

Zagłosuj na ulubione
miejsca blisko Natury

Wybierz i wygraj

o plebiscycie

Zagłosuj w każdej
z 8 kategorii

Zasiadasz właśnie w honorowym jury i możesz wybrać swoje ulubione miejsca noclegowe blisko Natury, oddając po jednym głosie w każdej z 8 kategorii.

Wyniki ogłosimy
17 czerwca 2024 r.

Wygraj 1500 zł
na podróże

Uzasadnij swój głos, a najlepsze odpowiedzi w każdej z kategorii otrzymają nagrody od partnerów, a jedna wygra 1500 zł na wyjazd z AlohaCamp.

TY wybierasz

Oddaj swój głos

co i gdzie?

Kategorie

We dwoje

Mniejsze i bardziej intymne obiekty, idealne na romantyczne wypady, samotne weekendy lub po prostu wyjazdy w mniejszym gronie.

Nad wodą

Tutaj znajdziesz miejsca nad jeziorem, morzem lub bezpośrednio nad rzeką. Zasadniczo z okien widać wodę lub jest do niej rzut beretem.

Górskie kryjówki

Mamy też coś dla miłośników górskich widoków. W tej kategorii znajdziesz obiekty w górach, skąd blisko na szlaki i szczyty.

W lesie

Gdzie stumilowy rośnie las i tam gdzie Krzyś bawi się, jest kategoria obiektów zaszytych w lesie lub stojących na jego skraju.

Nietypowe

Tu znajdziesz wszystkie nietypowe noclegi — domki na drzewie, jurty, glampingi, domki na wodzie i wszystko to, co pomiędzy.

Z Psyjacielem

To kategoria miejsc zwierzętolubnych, do których możesz śmiało przyjechać ze swoim czworonożnym pupilem.

Z dzieckiem

Obiekty przyjazne wyjazdom z dziećmi, które są wyposażone w udogodnienia niezbędne podczas rodzinnych eskapad.

Camping

Ta kategoria czeka na zwolenników starych dobrych kempingów i spania pod namiotem. Znajdziesz tu pola namiotowe i kempingowe.

marki zakochane w naturze

Partnerzy