Użyj aplikacji mobilnej

AlohaCamp

Otwórz
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Domek Na Skraju Lasu ze strefą Spa Jacuzzi

Gościeradów, woj. lubelskie, Polska

Dołącz do Outdoors Club i zarezerwuj taniej

Ten obiekt oferuje zniżki dostępne tylko dla Klubowiczów Outdoors Club. Dołącz za darmo, skorzystaj z oferty i bądź jeszcze bliżej Natury.

Marta gospodarz Domek Na Skraju Lasu ze strefą Spa Jacuzzi

Twój gospodarz: Marta

Na AlohaCamp od: 11 grudnia 2025

Gospodarz nie jest przedsiębiorcą - nie stosuje się przepisów o ochronie praw konsumentów

Bezpłatne anulowanie

Anulując rezerwacje do 14 dni przed przyjazdem otrzymasz 100% zwrotu kosztów.

Miejsce do pracy

Ten obiekt oferuje miejsce dostosowane do pracy zdalnej

Opis

Domek na Skraju Lasu ze strefą SPA i jacuzzi to wyjątkowe miejsce, które pozwala na pełne zanurzenie się w naturze, nie rezygnując z komfortu i nowoczesnych udogodnień. Położony w malowniczej Wólce Szczeckiej, na prywatnym, pięciohektarowym terenie leśnym, oferuje ciszę i spokój z dala od miejskiego zgiełku, idealne na regenerujący wypoczynek dla rodzin i grup przyjaciół. Wnętrze domku zachwyca starannym, gustownym wystrojem, który tworzy ciepłą i przyjazną atmosferę. Do dyspozycji gości są dwie komfortowe sypialnie z dużymi łóżkami, przestronny salon z wygodną sofą oraz 1,5 łazienki wyposażone w nowoczesne środki higieniczne. W pełni wyposażona kuchnia z indukcyjną płytą grzewczą, piekarnikiem, ekspresem do kawy i niezbędnymi akcesoriami pozwala na przygotowanie domowych posiłków. Na zewnątrz znajduje się miejsce na ognisko, grill oraz leżaki, które zachęcają do relaksu na świeżym powietrzu. Prawdziwą perłą tego miejsca jest strefa SPA z prywatnym, zadaszonym jacuzzi dla 6 osób, dostępna przez cały rok (za dodatkową opłatą). To idealne miejsce na odprężenie po dniu pełnym aktywności. Goście mogą również korzystać z rowerów i quada, które umożliwiają aktywne zwiedzanie okolicznych lasów i malowniczych wiosek. Dla miłośników przyrody przygotowano sprzęt do obserwacji, a także możliwość zamówienia masaży i śniadań serwowanych na miejscu. Lokalizacja domku sprzyja aktywnemu wypoczynkowi – w pobliżu znajdują się trasy rowerowe, szlaki spacerowe oraz możliwość spływów kajakowych. Wieczorami można podziwiać rozgwieżdżone niebo i cieszyć się atmosferą prawdziwego relaksu. Domek na Skraju Lasu to miejsce, gdzie natura spotyka się z luksusem, a serdeczność gospodarzy sprawia, że każdy pobyt staje się niezapomnianym doświadczeniem. Zapraszamy do odkrycia tego małego raju na ziemi i przeżycia chwili wyciszenia, relaksu i radości w otoczeniu pięknej przyrody.

Udogodnienia

  • Miejsce na ognisko

  • Grill

  • WiFi

  • Jacuzzi

  • Ręczniki

  • Pościel

  • Papier toaletowy

  • Klimatyzacja

  • Miejsce do pracy

  • Suszarka do włosów

  • Mydło

  • Szampon

  • Ekspres do kawy / kawiarka

  • Naczynia, kieliszki i sztućce

  • Garnki i patelnie

  • Czajnik

  • Lodówka

  • Płyta kuchenna / kuchenka

  • Piekarnik

  • Krzesełko dla dziecka

  • Ogrodzony teren

  • Strefa zabaw/Plac zabaw

  • Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością

Dostępne aktywności

  • Zwiedzanie

  • Trasy rowerowe

  • Pływanie kajakiem

  • Pływanie łódką

  • Sporty wodne

  • Wędkarstwo

  • Jazda konna

  • Zwiedzanie winnicy

  • Masaże / Zabiegi Spa

  • Grzybobranie

Okolica

  • Miasteczko / Wieś

  • Lasy

  • Rzeka Przez naszą posesję przepływa rzeka Karasiowka

  • Rezerwat przyrody

Dojazd

  • Samochodem

  • Komunikacją miejską Do obiektu można dojechać transportem publicznym.

  • Pociągiem

  • Samolotem

  • Taksówką

Dodatkowe opłaty i dodatki

  • Opłata za jacuzzi (100 PLN / za sesję)

Zasady obiektu

Godziny zameldowania: od 15:00 do 16:00

Godzina wymeldowania: Do 11:00

Bezpłatne anulowanie rezerwacji: do 14 dni przed datą przyjazdu

Lokalizacja

Gościeradów, woj. lubelskie, Polska

Domek Na Skraju Lasu ze strefą Spa Jacuzzi w Gościeradowie

Domek Na Skraju Lasu ze strefą Spa Jacuzzi w Gościeradowie to idealne miejsce na wypoczynek blisko natury. Gościeradów, położony w województwie lubelskim, zachwyca spokojem i malowniczym krajobrazem. Nasze zakwaterowanie oferuje komfort i relaks, a strefa spa z jacuzzi pozwala na odprężenie po dniu pełnym wrażeń. To doskonała baza wypadowa dla miłośników przyrody i turystyki aktywnej. Goście mogą liczyć na przyjazną atmosferę i bliskość lasów oraz lokalnych atrakcji.

Natura w pobliżu Gościeradowa

• Rezerwat Przyrody Czartowe Pole: unikalny obszar leśny z rzadkimi gatunkami roślin i zwierząt, około 15 km od Gościeradowa. • Zalew Janów Lubelski: spokojne jezioro idealne na spacery i wędkowanie, oddalone o około 40 km. • Lasy Janowskie: rozległe kompleksy leśne z licznymi ścieżkami pieszymi i rowerowymi, około 50 km od domku. • Park Krajobrazowy Lasy Janowskie: chroniony obszar przyrodniczy z bogactwem flory i fauny, około 45 km od Gościeradowa.

Warto zobaczyć w okolicy Gościeradowa?

• Zamek w Janowie Lubelskim: historyczna warownia z ciekawą architekturą, około 40 km od domku. • Muzeum Regionalne w Kraśniku: miejsce pełne lokalnej historii i kultury, oddalone o około 30 km. • Kościół św. Mikołaja w Gościeradowie: zabytkowa świątynia z pięknymi wnętrzami, w samym Gościeradowie. • Rezerwat Przyrody Szklarnia: malowniczy teren z unikalną roślinnością, około 20 km od obiektu. Zapraszamy do odkrywania tych miejsc i czerpania radości z bliskości Natury podczas pobytu w naszym domku 🍃.

Gospodarz

Marta gospodarz Domek Na Skraju Lasu ze strefą Spa Jacuzzi

Twój gospodarz: Marta

Na AlohaCamp od: 11 grudnia 2025

Języki, którymi mówię: polski, angielski

Wraz z mężem lubimy poznawać nowych ludzi i dbamy o miłą atmosferę w naszym domku - to dla nas coś więcej niż gościnność, to pasja. Cieszymy się, gdy goście są usatysfakcjonowani pobytem u nasi i wracają.

Informacje prawne

  1. Odpowiedzialnym za realizację umowy zakwaterowania jest Gospodarz. On odpowiada za Twój pobyt i świadczenie usług, które u niego zarezerwujesz. Gospodarz decyduje również o warunkach odwołania rezerwacji, w tym ich kosztach. Gospodarz jest odpowiedzialny za jakość Twojego pobytu.

  2. Na stronie oferty znajdziesz informacje czy Gospodarz jest przedsiębiorcą czy przedsiębiorcą nie jest. Jeżeli Gospodarz nie jest przedsiębiorcą, to oznacza, że przepisy regulujące prawa konsumentów nie mają zastosowania do takiej rezerwacji.

Dowiedz się więcej o prawnym podziale obowiązków

Domek Na Skraju Lasu ze strefą Spa Jacuzzi - częste pytania

Na terenie obiektu Domek Na Skraju Lasu ze strefą Spa Jacuzzi do Waszej dyspozycji są: miejsce na ognisko, grill.

Według zasad rezerwacji zameldować możecie się od godz. 15:00 do godz. 16:00, natomiast wymeldować najpóźniej o godz. 11:00. Jeżeli chcielibyście ustalić indywidualne godziny przyjazdu, skontaktujcie się bezpośrednio z właścicielem obiektu Domek Na Skraju Lasu ze strefą Spa Jacuzzi.

Podczas pobytu w Domek Na Skraju Lasu ze strefą Spa Jacuzzi dostępne aktywności to: zwiedzanie, trasy rowerowe, pływanie kajakiem, pływanie łódką, sporty wodne, wędkarstwo, jazda konna, zwiedzanie winnicy, masaże / zabiegi spa, grzybobranie.

Nie, do obiektu Domek Na Skraju Lasu ze strefą Spa Jacuzzi nie możecie zabrać swojego zwierzaka.

Tak, Domek Na Skraju Lasu ze strefą Spa Jacuzzi to obiekt wyposażony w ogrzewanie, więc możecie tu przyjechać o każdej porze roku.

Tak, jest możliwość natychmiastowej rezerwacji i opłacenia pobytu w obiekcie Domek Na Skraju Lasu ze strefą Spa Jacuzzi. Dzięki temu od razu otrzymasz potwierdzenie swojej rezerwacji.

Popularne wyszukiwania