Agroturystyka Góry Świętokrzyskie: Sprawdź, jak Goście oceniają pobliskie obiekty
Greta
Zdecydowanie polecamy to miejsce wspólnie z żoną :) Ogromny teren zapewniający dużo prywatności, piękny staw, funkcjonalny domek a przede wszystkim przemili właściciele z pasją. Na miejscu czuliśmy się jak w odwiedzinach u rodziny :) Dodatkowo cały teren jest szczelnie ogrodzony dzięki czemu nasz piesek miał pełną swobodę poruszania się.
Greta
Miejsce idealne na wypoczynek – ciche, spokojne, z pięknym otoczeniem natury. Domek był bardzo dobrze wyposażony i zadbany. Pani Gosia i Pan Wiktor zasługują na szczególne wyróżnienie – bardzo mili i pomocni. Na pewno wrócę w to miejsce i serdecznie polecam innym!
Greta
CUDOWNE MIEJSCE. SPOKÓJ CISZA ZERO STRESU WYPOSAŻENIE DOMKU REWELACYJNE, PELNA LODÓWKA EKSPRES DO KAWY DUŻY TELEWIZOR I WYGODNA KANAPA. GOSPODARZE PRZEMILI, WRÓCIMY Z PEWNOŚCIĄ
Aleksandria nad Olzą
Było super! Apartament przytulny i ładnie urządzony. Czuliśmy się jak w domu. Na miejscu przygotowany super segregator z opisanymi atrakcjami i polecanymi miejscami. Na plus też opcja zamówienia lokalnych produktów, które były przepyszne, a także opcja skorzystania z sauny, balii i jacuzzi, my wybraliśmy to ostatnie i było to zbawienne po całodniowym spacerze po górach.
Agroturystyka Apartament GRA-AND
Pobyt zaliczony za jeden z najlepszych! Wieczorne ognisko na uboczu pod wiatą, grill w altance z muzyką, a do tego bania obok z gorącą wodą. Cały pobyt chyba z najlepszymi gospodarzami 5/5. Apartament czysciutki, sprzęty wszystkie co potrzeba, dla wymagających w łazience dodatkowo sauna z olejkami! Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia bo my na pewno tak wrócimy.
Augustynówka
Miejsce świetne, apartament bardzo wygodny i bardzo mili gospodarze :)
Agroturystyka Apartament GRA-AND
Bardzo nam się podobało. Spokojna okolica, domek ładny i zadbany. Właściciele bardzo mili i pomocni :) Na miejscu najwspanialszy towarzysz Toffik. Na pewno tam wrócimy.
Augustynówka
Świetne miejsce na wyciszenie i relaks
WsiaMać
Super kimatyczny domek :) za płotem las. Wszystko czego potrzeba. I pomocni Gospodarze pod ręką. Gorąco polecam!
Aleksandria nad Olzą
Piękne apartamenty, bardzo fajne atrakcje, obsługa bardzo miła i okolica która pozwala prawdziwie wypocząć. Na pewno wrócimy jeszcze nie raz!! :)
Agroturystyka Apartament GRA-AND
Ciężko coś napisać oprócz tego,że bardzo polecam!
Dom pod Wierzbami
Bardzo mili gospodarze, ładny obiekt, piękna okolica.