Agroturystyka Olsztyn: Sprawdź, jak Goście oceniają pobliskie obiekty
Obora na Końcu Świata
Byłyśmy grupą 9 dziewczyn z okazji panieńskiego. Bardzo przyjemne miejsce - bardzo duża przestrzeń w salonie, co było bardzo komfortowe. Pokoje w porządku. Okolica bardzo cicha, spokojna, rzeczywiście jest to koniec świata, na którym można odpocząć bez zasięgu :) Jedyne na co wszystkie narzekałyśmy to odczuwalna wilgoć, która momentalnie przeszła na torby z ubraniami. Oprócz tego nie mamy żadnych uwag. Polecamy! :)
Apartament na Końcu Świata
Piękne miejsce. Cisza, spokój. Bardzo sympatyczni gospodarze.
Farma Puchałowo
Bardzo dziękujemy za pobyt, wspaniałe przyjęcie i opiekę. Miejsce w naturze, z kontaktem z przyjaznymi i ciekawymi zwierzętami. Cudowna przygoda. Do tego smaczna kuchnia. Na pewno wrócimy:)
Apartamenty Szelągówka
Serdecznie polecam, bardzo urocze miejsce, bezpieczne dla dzieci i dla psiaków 🙂
Apartamenty Szelągówka
Super
Farma Puchałowo
Super miejsce na weekend ze zwierzątkami! Piękna farma z mnóstwem różnych zwierząt, z którymi dowoli można spędzać czas🫶🏻 Co do pokoi w domku, mogłobyć lepiej, bo niestety zza ścian i opuszczonych drzwi wszystko słychać..
Farma Puchałowo
Super miejsce i świetni, pomocni i gościnni gospodarze :) Kawa herbata i ciacho w ramach pobytu. Pokoje przyjemne. Możliwość kontaktu ze zwierzętami, pyszne śniadanko (kiełbaska petarda!), ognisko i las. Można również wykupić obiady, co chyba nie jest ujęte w opisie. Jest kuchenką więc można też ugotować coś samemu. Polecanko!
Fajne Miejsce
Miejsce jest cudowne, idealne ma spokojny odpoczynek!
Ogród Dobrych Myśli
Cudowne miejsce, pełne spokoju, harmonii, dobrej energii, pyszne śniadania z własnych produktow, komfortowe pokoje, przytulny wystrój który sprawia, że chce się tam przebywać wszystko ze smakiem i urokiem do tego przecudowna Pani Paulina od której bije ciepło i spokój. Gorąco polecam.
Ogród Dobrych Myśli
Jedzienie? Przeeepyszne, wiejskie. Pasty, kiszonki, świeży chleb, lokalne jajka, twaróg, pasztet z cukinii, placuszki z rabarbarem - każdy znalazł coś dla siebie. Świeże owoce przez cały dzień! Przesympatyczni gospodarze Paulina i Filip i ich córeczka Jagna. Komfortowy pokój, budzące rano ptaszki i widok na zieleń. Polecam każdemu, kto szuka inspiracji, spokoju i lekkości.
Ogród Dobrych Myśli
Piękne, urokliwe miejsce gdzieś na końcu czasoprzestrzeni. Mam same dobre myśli…
Fajne Miejsce
Miejsce super, idealne na weekendowy reset po za miastem. Gospodarz odebrał z dworca i odwiózł na przystanek. Dostałem również paczkę z rzeczami które zostawiłem. Fantastyczna sauna od razu obok jeziora. Zdecydowanie polecam kontakt z Panią Ewą, która przygotowała mi jedzenie na cały wyjazd. Polecam odwiedzić! :)