Użyj aplikacji mobilnej

AlohaCamp

Otwórz

Zniżki

Domki i glampingi

Camper/Campervan

Ze zwierzętami

Z sauną

Z kominkiem

W góry

W lesie

Nowości

Kempingi

Komunikacją zbiorową


Dołącz do Outdoors Club i korzystaj z unikalnych zniżek.

20 wyników

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Mapa

Agroturystyka Olsztyn

Podobne obiekty

Agroturystyka Olsztyn: Sprawdź, jak Goście oceniają pobliskie obiekty

Obora na Końcu Świata

Daria użytkownik
Daria11 miesięcy temu

Byłyśmy grupą 9 dziewczyn z okazji panieńskiego. Bardzo przyjemne miejsce - bardzo duża przestrzeń w salonie, co było bardzo komfortowe. Pokoje w porządku. Okolica bardzo cicha, spokojna, rzeczywiście jest to koniec świata, na którym można odpocząć bez zasięgu :) Jedyne na co wszystkie narzekałyśmy to odczuwalna wilgoć, która momentalnie przeszła na torby z ubraniami. Oprócz tego nie mamy żadnych uwag. Polecamy! :)

Apartament na Końcu Świata

Łukasz11 miesięcy temu

Piękne miejsce. Cisza, spokój. Bardzo sympatyczni gospodarze.

Farma Puchałowo

Magdalenaokoło miesiąc temu

Bardzo dziękujemy za pobyt, wspaniałe przyjęcie i opiekę. Miejsce w naturze, z kontaktem z przyjaznymi i ciekawymi zwierzętami. Cudowna przygoda. Do tego smaczna kuchnia. Na pewno wrócimy:)

Apartamenty Szelągówka

Monika11 miesięcy temu

Serdecznie polecam, bardzo urocze miejsce, bezpieczne dla dzieci i dla psiaków 🙂

Apartamenty Szelągówka

Szymonprawie 3 lata temu

Super

Farma Puchałowo

Agata użytkownik
Agata18 dni temu

Super miejsce na weekend ze zwierzątkami! Piękna farma z mnóstwem różnych zwierząt, z którymi dowoli można spędzać czas🫶🏻 Co do pokoi w domku, mogłobyć lepiej, bo niestety zza ścian i opuszczonych drzwi wszystko słychać..

Farma Puchałowo

Zuzannaokoło 2 miesiące temu

Super miejsce i świetni, pomocni i gościnni gospodarze :) Kawa herbata i ciacho w ramach pobytu. Pokoje przyjemne. Możliwość kontaktu ze zwierzętami, pyszne śniadanko (kiełbaska petarda!), ognisko i las. Można również wykupić obiady, co chyba nie jest ujęte w opisie. Jest kuchenką więc można też ugotować coś samemu. Polecanko!

Fajne Miejsce

Katarzyna użytkownik
Katarzyna11 miesięcy temu

Miejsce jest cudowne, idealne ma spokojny odpoczynek!

Ogród Dobrych Myśli

Krzysztof11 miesięcy temu

Cudowne miejsce, pełne spokoju, harmonii, dobrej energii, pyszne śniadania z własnych produktow, komfortowe pokoje, przytulny wystrój który sprawia, że chce się tam przebywać wszystko ze smakiem i urokiem do tego przecudowna Pani Paulina od której bije ciepło i spokój. Gorąco polecam.

Ogród Dobrych Myśli

Paulina użytkownik
Paulina30 dni temu

Jedzienie? Przeeepyszne, wiejskie. Pasty, kiszonki, świeży chleb, lokalne jajka, twaróg, pasztet z cukinii, placuszki z rabarbarem - każdy znalazł coś dla siebie. Świeże owoce przez cały dzień! Przesympatyczni gospodarze Paulina i Filip i ich córeczka Jagna. Komfortowy pokój, budzące rano ptaszki i widok na zieleń. Polecam każdemu, kto szuka inspiracji, spokoju i lekkości.

Ogród Dobrych Myśli

Karolina11 miesięcy temu

Piękne, urokliwe miejsce gdzieś na końcu czasoprzestrzeni. Mam same dobre myśli…

Fajne Miejsce

Patrykponad rok temu

Miejsce super, idealne na weekendowy reset po za miastem. Gospodarz odebrał z dworca i odwiózł na przystanek. Dostałem również paczkę z rzeczami które zostawiłem. Fantastyczna sauna od razu obok jeziora. Zdecydowanie polecam kontakt z Panią Ewą, która przygotowała mi jedzenie na cały wyjazd. Polecam odwiedzić! :)