Agroturystyka Poznań: Sprawdź, jak Goście oceniają pobliskie obiekty
Greta
Gorąco polecam
Bobrowe Wzgórza Resort
Rewelacja, piękne miejsce i super właścicielka. Pozdrawiamy i polecamy 😊
Greta
Domek nad stawem był cudownym jesiennym oderwaniem od codzienności! 🍂✨ Mimo listopadowej pogody miejsce ma niesamowity klimat — poranne mgły unoszące się nad stawem, a do tego odgłosy kaczek i czapli tworzyły wyjątkową atmosferę blisko natury. Tuż obok znajduje się las, idealny na spokojne spacery i obcowanie z przyrodą. Sam domek jest nowoczesny, bardzo przytulny i świetnie wyposażony, dzięki czemu nawet chłodniejsze dni spędza się tam wyjątkowo komfortowo. Widać dbałość o detale i gościnność gospodarzy, którzy są niezwykle mili i jednocześnie zapewniają pełną prywatność. To idealne miejsce na jesienny reset w otoczeniu natury. Zdecydowanie polecam i z przyjemnością wrócę tu o każdej porze roku! 💛🌲🏡
Greta
CUDOWNE MIEJSCE. SPOKÓJ CISZA ZERO STRESU WYPOSAŻENIE DOMKU REWELACYJNE, PELNA LODÓWKA EKSPRES DO KAWY DUŻY TELEWIZOR I WYGODNA KANAPA. GOSPODARZE PRZEMILI, WRÓCIMY Z PEWNOŚCIĄ
Wróblowe Gniazdo
Bardzo przyjemne miejsce gdzie można odpocząć zdała od zgiełku i tłumów, w którym dosłownie zatrzymuje sie czas. Pokoje czyściutki i urządzone ze starannością. Właściciele Mili dbający o każdy szczegół. Pozdrawiam
Wróblowe Gniazdo
Polecam każdemu, bardzo wypoczęliśmy. Pyszne jedzenie, piękna okolica, możliwość wyjścia na spacer i trekking prosto z agroturystyki. Duża, zacieniona, zielona strefa relaksu pod drzewami.
Kwieci
Bardzo klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem, tworzone przez ludzi z pasją. Czuliśmy się mega zaopiekowani i mieliśmy świetną bazę wypadową na izerskie szlaki.
Kwieci
Fenomenalne miejsce! właściciele bardzo ciepło nas powitali, pokoje były czyste i bardzo zadbane, klimatyczny ogródek i cudowne jedzenie, polecam wsiąść opcję z kolacją bo nigdzie w pobliżu tak dobrze nie zjecie. Dla mnie 5 gwiazdek 🌟
Bobrowe Wzgórza Resort
Świetne miejsce - cisza i spokój. Domki nowoczesne, w środku sprawiają wrażenie jeszcze większej przestrzeni. Kontakt z właścicielami bez problemowy.
Kwieci
Rekomenduję pobyt dla ludzi lubiących relaks w otoczeniu przyrody, ładne widoki,ciszę i fantastyczne jedzenie. Idealne tereny dla rowerzystów.
Rajskie Jabłka
Cudowne miejsce, sympatyczni gospodarze, a ich kuchnia …. mmmm… jeszcze tu wrócimy.
Rajskie Jabłka
Wspaniałe miejsce, cudowni właściciele i boskie jedzonko! Miejsce idealne na wypad za miasto, gdy celem jest odetchnąć od codzienności. Będziemy tam na pewno wracać!