Agroturystyka Szczecin: Sprawdź, jak Goście oceniają pobliskie obiekty
Rodzinne Rusinowo
Wspaniały ośrodek, gdzie dzieci mogą razem spędzać czas. Domki solidne i czyste. Cisza i spokój dookoła. Pani Kasia i Pan Piotr bardzo życzliwi i pomocni. Chętnie jeszcze tu wrócimy!
Winnica Milsko
Nieskazitelnie czysto, idylliczne widoki. No i świetne wino :-)
Siedlisko Egniu
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Siedlisku Egniu. Urzekła nas przede wszystkim atmosfera jaką stworzyli w tym miejscu przesympatyczni Właściciele. Każdy znajdzie tu dla siebie dogodne miejsce do rekreacji i odpoczynku.👌
Siedlisko Egniu
Przyjemne miejsce z piękną okolicą i świetną infrastrukturą. Teren dostępny dla gości jest naprawdę spory, różnorodny i w urzekającym klimacie. Widać, że właściciele dbają o tą przestrzeń. Do dyspozycji jest prywatne zejście na plażę, kajaki, rowerki wodne, sala bilardowa, sauna, miesjca do odpoczynku na dworze, ławczki, boiska a nawet sad owocowy. Na prawdę jest co robić. Jeśli ktoś potrzebuje pobyć w naturze i ciszy to jest to idealne miejsce.
Apartamenty Sun i Snow Dwie Sosny
Apartament b.dobrze wyposażony,blisko plaży,czego chcieć więcej🙂
Domek Sadkowo
Urocze miejsce, nawet zimą. Dobry kontakt z gospodarzem. Polecam.
Domek Sadkowo
Magiczne miejsce. Cisza i spokój w klimacie jak z bajki. Idealne miejsce do obserwowania nocnego nieba leżąc jednocześnie w balii z ciepłą wodą. Cudowne okoliczności przyrody. Blisko do nadmorskiego Darłowa. Bardzo czysty i dobrze wyposażony domek. Polecam wszystkim.
Winnica Milsko
Pobyt w apartamencie był bardzo udany. Wysoki standard wykończenia i pełen komfort sprawiły, że czuliśmy się tu świetnie. Okolica jest wyjątkowa – apartament znajduje się na terenie winnicy, co dodaje uroku. Śniadania przygotowane przez właścicielkę były pyszne i oparte na lokalnych produktach. Bardzo miła i kontaktowa właścicielka zaproponowała także oprowadzanie po winnicy, co było ciekawym doświadczeniem. Polecam to miejsce każdemu.
Ferienwohnung Gutshof Kilombo Kleinow
Przytulnie, przyjaźnie, spokojnie. Piękny projekt, oferujący wiele możliwości. Serdecznie dziękujemy, że się tego podjęliście – dzięki temu możemy sobie pozwolić na chwilę odpoczynku!