Andrychów domki: Sprawdź, jak Goście oceniają pobliskie obiekty
ALOHA GLAMP
Byliśmy dwa dni i połowę tego czasu spędzaliśmy w balli.A jurta super czysto wyposażona we wszystko co trzeba w kuchni.Piękne miejsce aby odpocząć w ciszy i z naturą.Gorąco polecam.
ALOHA GLAMP
Fantastyczne miejsce na weekendowy odpoczynek! :) Byliśmy w środku zimy przy minusowych temperaturach i w jurcie było cały czas ciepło. W pobliżu restauracje, stok narciarski i trasy górskie. Kolejny ogromny plus to jacuzzi przy jurcie- coś fantastycznego!
ALOHA GLAMP
Wszystko tak jak w opisie, bardzo zadbany obiekt. Gospodarze zapewnili miski i legowisko dla pieska- super! Najbardziej relaksujacy wyjazd w moim zyciu.
Slow Flow Glamp
Rewelacyjne miejsce! Serdecznie polecam każdemu, kto chce naładować baterie w otoczeniu natury.
Chata Pachnąca Lasem
Dobre miejsce na wypoczynek w klimacie tradycyjnej góralskiej chaty :)
Chata Pachnąca Lasem
Bardzo ładna okolica, domek wyposażony we wszystkie potrzebne rzeczy. Bardzo mili gospodarze. Polecam. 😊
Slow Flow Glamp
Bardzo fajne miejsce na odpoczynek i relaks. Wszystko działa jak należy, a gospodarz dba o przygotowanie miejsca dla gości. Dziękujemy. Jedynie dodam informacje dla przyszłych lokatorów, że szpary między deskami w plocie są dość spore i warto to mieć na względzie jeśli ktoś ma małego, uciekającego pieska 😃
Slow Flow Glamp
Bardzo dobry wybór jeżeli chodzi o chwilę ciszy i wypoczynku, jeszcze wrócę
Chata Pachnąca Lasem
Świetny klimat, bardzo zadbany domek i ogród. Mega mili i pomocni właściciele. Czego chcieć więcej :) My z grupą znajomych jak najbardziej zadowoleni, nasze czworonogi również. Polecam!
Michałówka Jacuzzi
Wspaniałe miejsce na odpoczynek i chwile relaksu. Obiekt bardzo dobrze wyposażony, niczego nie brakuje. Właściciele bardzo mili i pomocni. Na pewno znów zawitamy.
Michałówka Jacuzzi
Jeden z najlepszych wyjazdów! Super miejsce! Widoki-TOP! Właściciele- przemiłe osoby które bardzo nam pomogli z dojazdem bo mieliśmy „mały” problem. Dawno nie spotykaliśmy tak przyjaznych osób. Domek komfortowy, jest wszystko absolutnie!! Polecam serdecznie i napewno będziemy tu wracać!!!
Domek Ostoja
Wspaniały czas z przyjaciółmi ! Z domku bezpośrednie wejście na szlak a sam wlasciciel pozostaje cały pobyt w kontakcie i bez problemu mogliśmy później opuścić domek. Polecam xmilion!